ÖZEL İŞLEME SÜRECİMİZ

DERİ ÜRETİMİNDE 110 YILDAN FAZLA TECRÜBE

DERİ ÜRETİMİNDE 110 YILDAN FAZLA TECRÜBE

KT Trims & Accessories olarak, hayvanın derisi zarar görmemiş olsun amacıyla, iklimi maki olmayan dünyanın çeşitli bölgelerinden ham deri alımı yapıyoruz. Deriler geldiğinde temizlenip kalite kalite 2 guruba ayrılırve saklama koşullarına uygun olarak depolanır.

Daha sonra deriler ilk işlentiye girdiğinde üzerindeki tüyler, altındaki et parçaları, vs. temizlendiğinde cildinin düzgünlüğüne göre 4 guruba ayrılır ve işlentiye devam edilir.

İşlenti sırasında kullanılan malzemeler özel olarak ürettirilmektedir. Bu işlentiler sırasındaki formülasyon özenle takip edilip işlenti bittiğinde 4 gruba ayrılmış olan deriler de kendi içlerinde 2 guruba ayrılıp, en kaliteli olan deriler seçilir. KT Trims & Accessories olarak kullandığımız deriler bu en son aşamada seçilen en kaliteli derilerdir.

Bizi farklı kılan bir diğer özellik ise deri işlentisinde saklı, yani formülasyonumuzda. Özenle seçilmiş bu derileri etikete dönüştürmek için de çok özel kalıplar hazırlayıp, özel üretilmiş baskı makinaları kullanılmaktadır.

En önemli artılarımızdan bir tanesi de derinin tüm işlevlerini çok iyi bildiğimizden dolayı, istenilen değerlerde (test sonuçlarında) deri üretebilmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz reaktif derilerimiz etiket, döşeme, çanta aksesuar, kemer vs tüm çeşitlere uyumluluk ve haslık gösterebilmektedir. Farkımız kalitemiz ve fiyatımız.